0216 443 30 30
dernek@dubider.org.tr

Döner Üreticileri Birliği Tüm Makamlara Ulaşıyor

Döner Üreticileri Birliği Başkanı Mehmet Mercan Derneğin Çalışma ve Planlamalarını Tüm Makamlara Ulaştırıyor.

Derneğin kurulduğu günden bu güne çalışmalarına ara vermeden sürdüren dernek yönetim kurulu üyeleri ve başkanı bir çok ilçe de Kaymakam ve İlçe Tarım Müdürleri ile yaptığı ziyaretlerle adından söz ettirdi. Dernek başkanı Mehmet Mercan bu tür ziyaretleri çok önemsediğini dile getirerek,  " Kaymakamlarımız ve ilçe tarım müdürleri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde derneğimizin planladığı projeleri, hizmetleri ve ülke ekonomisine sağlayacağı faydaları aktarma fırsatı buluyoruz. Sektörden bir çok firmanın yöneticisi ile oluşturduğumuz bu yapıda Dünya´ya açılan markamız dönerin daima daha iyiye ulaşması, daha iyi şekilde tanınması için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. " dedi.

Karşılıklı fikir alışverişlerinin resmi makamlarda yapıldığını da bildiren Mehmet Mercan, imkanlar ve kanunlar neticesinde ülkemize döner üreticileri olarak her türlü desteği de vermeye hazır olduklarını iletmiştir.

İstanbul geneli bir çok ilçede yapılan ziyaretleri kurumsal web sitemizden inceleyebilirsiniz. Derneğimiz İstanbul´da bulunan 39 ilçemizin tamamında döner sektörü ve Türk dönerini daha iyiye getircek olan bu ziyaretlerini sürdürecektir.

Bize Ulaşın
  • Merkez Yukarı Dudullu Mah. Nato Yolu Cad. Nebioğlu Sok. No:4/A Ümraniye / İSTANBUL
  • Telefon : 0216 443 30 30
  • E-Mail : dernek@dubider.org.tr